Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

W Klubie Kultury Eureka zorganizowane były zabawy andrzejkowe, w których udział wzięła grupa 0 ,,b’’. Panie zapoznały dzieci ze zwyczajami i obrzędami związanymi ze świętem andrzejkowym. 6- latki rozwiązywały magiczne zadania i wróżby, dowiedziały się kim zostaną oraz co je czeka w przyszłości. To był bardzo miły czas, który oprócz wróżb był przeplatany tańcami przy muzyce. Na pewno wrócimy tu jeszcze za rok.