Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
orlik

Orlik

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

ALBUS 2023 – OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO

Uczestnicy ogólnopolskiego konkursu z języka polskiego ALBUS 2023, organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie musieli rozwiązać test składający się z trzech części. W pierwszej należało wykazać się umiejętnością czytania ze zrozumieniem, w drugiej trzeba było udowodnić swoją wiedzę z zakresu nauki o języku, a w trzeciej popisać się doskonałą znajomością lektur wskazanych przez organizatora.Uczniowie SP6 bardzo dobrze poradzili sobie z tym wyzwaniem i znaleźli się w gronie najlepszych.Tytuł laureata zdobyli: Iga Michałowska i Aleksander Szewczyk z klasy 4b.Wyróżnienia otrzymały: Hanna Kaczanowicz z klasy 4b,  Wiktoria Jaroszuk z klasy 8d i Martyna Michałowska z klasy 8c. Serdecznie gratulujemy!