Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

ALBUS 2023 – OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO

Uczestnicy ogólnopolskiego konkursu z języka polskiego ALBUS 2023, organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie musieli rozwiązać test składający się z trzech części. W pierwszej należało wykazać się umiejętnością czytania ze zrozumieniem, w drugiej trzeba było udowodnić swoją wiedzę z zakresu nauki o języku, a w trzeciej popisać się doskonałą znajomością lektur wskazanych przez organizatora.Uczniowie SP6 bardzo dobrze poradzili sobie z tym wyzwaniem i znaleźli się w gronie najlepszych.Tytuł laureata zdobyli: Iga Michałowska i Aleksander Szewczyk z klasy 4b.Wyróżnienia otrzymały: Hanna Kaczanowicz z klasy 4b,  Wiktoria Jaroszuk z klasy 8d i Martyna Michałowska z klasy 8c. Serdecznie gratulujemy!