Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

AKCJA CHARYTATYWNA „SERDUSZKO”

W ubiegły piątek w naszej szkole była prowadzona akcja charytatywna „SERDUSZKO”, podczas której uczniowie klasy 6b sprzedawali piernikowe serduszka. Były one idealnym prezentem do obdarowania bliskiej osoby słodkim upominkiem z okazji Walentynek. Całkowity dochód przeznaczony został na dzieci z Domu Dziecka w Komarnie. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim, którzy włączyli się w tą akcję i otworzyli swoje wielkie serca.