Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
orlik

Orlik

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

AKCJA CHARYTATYWNA „SERDUSZKO”

W ubiegły piątek w naszej szkole była prowadzona akcja charytatywna „SERDUSZKO”, podczas której uczniowie klasy 6b sprzedawali piernikowe serduszka. Były one idealnym prezentem do obdarowania bliskiej osoby słodkim upominkiem z okazji Walentynek. Całkowity dochód przeznaczony został na dzieci z Domu Dziecka w Komarnie. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim, którzy włączyli się w tą akcję i otworzyli swoje wielkie serca.