Nauczyciele przygotowujący uczniów do zawodów sportowych
p. Joanna Biała – Sobieraj, p. Maciej Sobieraj.
UCZNIOWIE SZKOŁY W KADRACH WOJEWÓDZKICH
- Reprezentanci Kadry Wojewódzkiej Nadziei Olimpijskich w Piłce Siatkowej:
Szymon Janicki, Mateusz Gryciuk, Jakub Maliszewski, Sebastian Mirończuk, Mikołaj Szymanek kl. 8 a - Kadra Wojewódzka Młodzika OOM (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży) w Piłce Siatkowej:
Igor Czyrko, Szymon Smoliński 7 c
Szymon Chałas, Mateusz Geresz kl. 7 a (udział w OOM Suwałki)
Szymon Smoliński kl. 7 c – konsultacja kadry regionalnej SOS
ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE
- V miejsce – Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Siatkowej 18–20.03.2022
Szymon Janicki, Jakub Maliszewski, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk, Mikołaj Szymanek, Jakub Steckiewicz, Szymon Ostapski, Mateusz Kwiatkowski, Kacper Michaluk – kl. 8 a,
Kacper Zalewski kl. 8 b, Szymon Chałas kl. 7 a - II miejsce, srebrny medal – Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Młodzików w Opolu Lubelskim 25.09.2021
Szymon Janicki, Jakub Maliszewski, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk, Mateusz Kwiatkowski, Kacper Michaluk – kl. 8 a, Kacper Zalewski kl. 8 b, Szymon Chałas, Mateusz Geresz kl. 7 a
ZAWODY WOJEWÓDZKIE
- I miejsce, zloty medal – Mistrzostwa Województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców 06.04.2022
Szymon Janicki, Jakub Maliszewski, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk, Mikołaj Szymanek, Jakub Steckiewicz, Szymon Ostapski, Mateusz Kwiatkowski, Kacper Michaluk kl. 8 a
Kacper Zalewski kl. 8 b - II miejsce, srebrny medal – Mistrzostwa Województwa Igrzyska Dzieci w Minisiatkówce Chłopców kat. „czwórki” 18.03.2022
Adrian Sadowski, Bartosz Gwiaździński, Michał Jasiński kl. 7 a, Artur Jędrych kl. 7 d, Szymon Maliszewski kl. 6 a, Jan Jadczuk, Jakub Żeleźnicki kl. 6 b,
Wiktor Najdyhor, Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Alan Piotrowicz, Marceli Semeniuk kl. 5 a - III miejsce, brązowy medal – Mistrzostwa Województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej Chłopców 10.06.2022Mikołaj Szymanek, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk kl. 8 a
- Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder Joy of Moving” „dwójki”. 28.05.2022
II miejsce, srebrny medal – Hubert Mościcki, Michał Gwiaździński kl. 4 a, Karol Karwowski z Międzyrzeckiej Trójki (AWANS do Mistrzostw Polski) - VI miejsce – Patryk Maliszewski, Oskar Kolano, Norbert Myć kl. 4 a
- VIII miejsce – Khachik Aslanyan, Mateusz Wawrzak, Marcel Michalczuk kl. 4 a
- Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder Joy of Moving” „trójki”. 28.05.2022
I miejsce, złoty medal – Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Wiktor Najdyhor kl. 5 a, Jakub Jurkowski z Międzyrzeckiej Trójki (AWANS do Mistrzostw Polski) - IV miejsce – Ignacy Romaniuk, Bartłomiej Perz, Alan Piotrowicz, Piotr Uss kl. 5 a
- VI miejsce – Marceli Semeniuk kl. 5a, Jan Jadczuk kl. 6 b, Piotr Głuchowski
- XII miejsce – Jakub Sierpotowski, Krzysztof Romaniuk, Maciej Pasternak, Jakub Adamowski kl. 5 a
- Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder Joy of Moving” „czwórki”. 28.05.2022
I miejsce, złoty medal – Adrian Sadowki, Bartosz Gwiaździński, Michał Jasiński kl. 7 a, Szymon Smoliński kl. 7 c, Oskar Chrościcki z Nałęczowa (AWANS do Mistrzostw Polski)
- V miejsce – Szymon Maliszewski kl. 6 a, Jakub Żeleźnicki kl. 6 b, Piotr Jakóbczuk, Michał Dawidziuk kl. 7 a, Dawid Daniluk kl. 6 a.
- I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej sezon 2021/2022 03.2022
Szymon Janicki, Jakub Maliszewski, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk, Mikołaj Szymanek, Jakub Steckiewicz, Szymon Ostapski, Mateusz Kwiatkowski, Kacper Michaluk kl. 8 a
Kacper Zalewski kl. 8 b, Szymon Chałas kl. 7 a - I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa Młodzików w Siatkówce Plażowej 11.06.2022 Mikołaj Szymanek, Sebastian Mirończuk kl. 8 a
- III miejsce, brązowy medal – Mistrzostwa Województwa Młodzików w Siatkówce Plażowej 11.06.2022 Mateusz Gryciuk, Jakub Maliszewski kl. 8 a
- II miejsce, srebrny medal – Mistrzostwa Województwa Kadetów w Piłce Siatkowej sezon 2021/2022
Szymon Janicki, Jakub Maliszewski, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk kl. 8 a. - Turnieje o Mistrzostwo Województwa Młodzików
III miejsce – Kraśnik 16-17.10.2021
II miejsce – Biała Podlaska 27.11.2021
I miejsce – Lublin 15.01.2022
III miejsce – Opole Lubelskie 27.02.2022
I miejsce – Lublin 05.03.2022
Szymon Janicki, Jakub Maliszewski, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk, Mikołaj Szymanek, Jakub Steckiewicz, Szymon Ostapski, Mateusz Kwiatkowski, Kacper Michaluk – kl. VIII a, Kacper Zalewski kl. VIII b, Szymon Chałas kl. VII a
- Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki Chłopców w Lublinie kat. trójki 05.12.2021
I miejsce – Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Wiktor Najdyhor kl. 5 a
IV miejsce – Alan Piotrowicz, Marceli Semeniuk kl. 5a, Jan Jadczuk kl. 6 b
- Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki Chłopców w Lublinie kat. dwójki 05.12.2021
II miejsce – Hubert Mościcki, Michał Gwiaździński kl. 4 a
- Turniej Minisiatkówski Chłopców w Opolu Lubelskim dwójki 14.05.2022
II miejsce – Hubert Mościcki, Michał Gwiaździński kl. 4 a, Karol Karwowski
VI miejsce – Patryk Maliszewski, Oskar Kolano, Norbert Myć
VII miejsce – Khachik Aslanyan, Mateusz Wawrzak - Turniej Minisiatkówski Chłopców w Opolu Lubelskim trójki 14.05.2022
I miejsce – Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Wiktor Najdyhor kl. 5 a, Jakub Jurkowski
III miejsce – Marceli Semeniuk kl. 5a, Jan Jadczuk kl. 6 b, Piotr Głuchowski
IV miejsce – Ignacy Romaniuk, Bartłomiej Perz, Alan Piotrowicz, Piotr Uss kl. 5 a
- ZAWODY REJONOWE
- I miejsce – ½ Mistrzostw Województwa Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców 30.03.2022
Szymon Janicki, Jakub Maliszewski, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk, Mikołaj Szymanek, Jakub Steckiewicz, Szymon Ostapski, Mateusz Kwiatkowski, Kacper Michaluk kl. 8 a
Kacper Zalewski kl. 8 b
- I miejsce – ½ Mistrzostw Województwa Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej Chłopców 01.06.2022 Międzyrzec Podlaski
Mikołaj Szymanek, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk kl. 8 a
- I miejsce – ½ Mistrzostw Województwa Igrzyska Dzieci w Minisiatkówce Chłopców kat. „czwórki” 14.03.2022
Adrian Sadowski, Bartosz Gwiaździński, Michał Jasiński kl. 7 a, Artur Jędrych kl. 7 d, Szymon Smoliński 7 c, Szymon Maliszewski kl. 6 a, Jan Jadczuk, Jakub Żeleźnicki kl. 6 b,
Wiktor Najdyhor, Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Alan Piotrowicz, Marceli Semeniuk kl. 5 a - Rejonowy Turniej Minisiatkówki Chłopców Kinder Joy of Moving
Międzyrzec Podlaski 27.03. 2022
DWÓJKI
I miejsce – Hubert Mościcki, Michał Gwiaździński kl. 4 a, Karol Karwowski
II miejsce – Patryk Maliszewski, Oskar Kolano, Norbert Myć kl. 4 a
IV miejsce – Khachik Aslanyan, Mateusz Wawrzak kl. 4 a - TRÓJKI
II miejsce – Jan Jadczuk kl. 6 b, Marceli Semeniuk kl. 5 a, Piotr Głuchowski
III miejsce – Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Wiktor Najdyhor kl. 5 a, Jakub Jurkowski
V miejsce – Alan Piotrowicz, Ignacy Romaniuk, Bartłomiej Perz kl. 5 a - CZWÓRKI
I miejsce – Adrian Sadowki, Bartosz Gwiaździński, Michał Jasiński kl. 7 a, Artur Jędrych kl. 7 d, Oskar Chrościcki
IV miejsce – Szymon Maliszewski kl. 6 a, Jakub Żeleźnicki kl. 6 b, Piotr Jakóbczuk, Michał Dawidziuk kl. 7 a, Szymon Smoliński kl. 7c
- Rejonowy Turniej Minisiatkówki Chłopców Kinder Joy of Moving
Biała Podlaska 02.04. 2022
DWÓJKI
I miejsce – Hubert Mościcki, Michał Gwiaździński kl. 4 a
III miejsce – Patryk Maliszewski, Oskar Kolano, Norbert Myć kl. 4 a
IV miejsce – Khachik Aslanyan, Mateusz Wawrzak kl. 4 a - TRÓJKI
I miejsce – Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Wiktor Najdyhor kl. 5 a, Jakub Jurkowski
II miejsce – Jan Jadczuk kl. 6 b, Marceli Semeniuk kl. 5 a, Piotr Głuchowski - CZWÓRKI
I miejsce – Adrian Sadowki, Bartosz Gwiaździński, Michał Jasiński kl. 7 a, Artur Jędrych kl. 7 d, Oskar Chrościcki
III miejsce – Szymon Maliszewski kl. 6 a, Jakub Żeleźnicki kl. 6 b, Piotr Jakóbczuk, Michał Dawidziuk kl. 7 a, Szymon Smoliński kl. 7c, Dawid Daniluk kl. 6 a