17 czerwca 2026r. był dla naszych najstarszych wychowanków wyjątkowym i pełnym wzruszeń wydarzeniem. Dzieci kończące edukacje przedszkolną wzięły udział w części artystycznej, podczas której wspominały wspólnie spędzone lata a także prezentowały swoje umiejętności. Na zakończenie otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz fotoksiążki. Spotkanie odbyło się w miłej i przyjemnej atmosferze. Naszym Absolwentom życzymy wielu sukcesów oraz odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań w szkole.




















