Wejście główne
Biblioteka - logo
plan lekcji 100x100
Logo Turnieju Szkół

6 złotych medali siatkarzy w mijającym roku szkolnym – to wszystkie, które były do zdobycia!

Siatkarze naszej szkoły w mijającym roku szkolnym sześciokrotnie stawali na najwyższym podium w Finale Mistrzostw Województwa w różnych kategoriach.

I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Minisiatkówce – Igrzyska Dzieci klasa 6 a
I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Piłce Siatkowej Igrzyska Młodzieży Szkolnej
klasa 8 a, 8 c, 8 d, 7 a, 7 b.
I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Siatkówce Plażowej – Igrzyska Młodzieży Szkolnej klasa 8 a, 7 a, 7 b.
I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Minisiatkówce „Kinder Joy of Moving”  kategoria „czwórki” klasa 6 a
I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Minisiatkówce „Kinder Joy of Moving”  kategoria „trójki” klasa 5 a
I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Minisiatkówce „Kinder Joy of Moving”  kategoria „dwójki” klasa 4 a

6 złotych medali, to nie lada wyczyn. Chłopcy wygrali wszystkie zawody, które były w kalendarzu rozgrywek na ten rok. W pięciu kategoriach uzyskali awans do mistrzostw Polski.
Przed nimi, w lipcu mistrzostwa Polski w trzech najmłodszych kategoriach. Nie zwalniamy tempa i przygotowujemy się do tej najważniejszej imprezy sportowej.

A później … zasłużony relaks nad morzem, na obozie w Helu.

Gratulujemy chłopcom i trenerom!!!!