Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

WYDARZENIA BIBLIOTECZNE POŚWIĘCONE PATRONOWI SZKOŁY

W związku ze zbliżającym się Dniem Patrona Szkoły na holu koło biblioteki szkolnej eksponowana jest wystawa poświęcona Adamowi Mickiewiczowi. Przybliżamy w niej sylwetkę wielkiego polskiego wieszcza narodowego, prezentujemy kalendarium życia i twórczości poety, a także fragmenty niektórych utworów.

 

Proponujemy również naszym uczniom udział w konkursie z wykorzystaniem TIK, przeprowadzanym podczas zajęć bibliotecznych. Jego celem – oprócz zapoznania z twórczością poety – jest kształcenie umiejętności wyszukiwania potrzebnych wiadomości w Internecie.

 

Zapraszamy

Nauczyciele bibliotekarze