Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Wybory na przewodniczącego SU

Dnia 11 października odbyły się w naszej szkole wybory do SU. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli na cały rok szkolny. Wybory poprzedziła kampania, w czasie której kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, a na nich umieścili swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania. Głosowanie było tajne, każdy uczeń z klasy IV – VIII mógł oddać jeden głos na przygotowanych kartach wyborczych. Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą, przewodniczą SU została uczennica kl 8a Zofia Sawicka, a zastępcą przewodniczącej uczennica kl 8d Julia Lubańska. Wszystkim uczniom dziękujemy za oddanie głosu, a nowo wybranym władzom SU GRATULUJEMY i życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz społeczności.