Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Wizyta w Medycznym Studium Zawodowym

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy 5c odwiedzili Medyczne Studium Zawodowe. Tam uczestniczyli w warsztatach terapii zajęciowej, podczas których wykonali choinki i ozdoby choinkowe oraz wypiekali pierniczki. Następnie zapoznali się z procesem wycinania gotowych elementów za pomocą wycinarki laserowej,a także uczestniczyli w prelekcji na temat higieny jamy ustnej. W ramach doradztwa zawodowego poznali zawód higienisty stomatologa i masażysty.