Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Wizyta Funkcjonariuszy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Białej Podlaskiej


15 listopada 2022 roku funkcjonariusze z Placówki PSG w Białej Podlaskiej odwiedzili najmłodszych z „Orzeszkowego Przedszkola”. Wizyta odbyła się w ramach realizacji preorientacji zawodowej w przedszkolu. Dzieci miały okazję zapoznać się z trudną i odpowiedzialną pracą naszych gości. Funkcjonariusze przedstawili dzieciom zadania którymi się zajmują, pokazali sprzęt, który używają w trakcie pełnienia służby (m. in. wykrywacz metali, hełm, kamizelka, kajdanki, lizak, tarcza ochronna). Przedszkolaki utrwaliły również wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Na zakończenie spotkania starsze dzieci udały się obejrzeć pojazd funkcjonariuszy. Miłym zaskoczeniem dla wszystkich były paszporty, kolorowanki oraz ołówki;)