Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Warsztaty świąteczne z ceramiki gr. „0”


W grupie „0” gościliśmy panią Anielę- artystkę ceramika, która wprowadziła dzieci w niezwykły świat ceramiki, opowiedziała o właściwościach gliny, pokazała pracę z gliną oraz omówiła etapy powstawania gotowego produktu ceramicznego. Pani Aniela zaprosiła dzieci do wspólnego wykonywania ozdób świątecznych z wykorzystaniem gliny, kolorowych szkiełek oraz specjalnych farb. Na końcowy efekty musimy jeszcze trochę poczekać, ponieważ prace zostaną wypalone w specjalnym piecu.