Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Uczniowie oddali hołd Powstańcom Warszawskim

Nasza inicjatywa polegała na przygotowaniu specjalnego podziękowania żyjącym Powstańcom Warszawskim. 18 października 2022 r. przedszkolaki, dzieci i młodzież Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza na szkolnym boisku złożyły podziękowania i życzenia Powstańcom. Kulminacyjnym momentem eventu było utworzenie znaku Polski Walczącej. Wszystko odbyło się przy wielkim zaangażowaniu uczestników. Całości lekcji patriotyzmu dopełniło nagranie dronem, za które dziękujemy panom: Mariuszowi Maksymiukowi i Markowi Maliszewskiemu.

Koordynator i pomysłodawca eventu: Bogdan Wójcik we współpracy z Agnieszką Makarewicz i Pawłem Teodorczukiem oraz dyrektorem szkoły Marcinem Szwedem i zaangażowanymi w akcję nauczycielami z przedszkola i szkoły podstawowej.

Zachęcamy również do obejrzenia relacji z wydarzenia przygotowaną przez Radio Biper: