Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Teatr Zamaskowani „Urodziny małpki Mateusza”

Dzisiaj odwiedził nasze przedszkole Teatr Zamaskowani z bajką „Urodziny małpki Mateusza”. Podczas bajki dzieci poznały się z żyrafą, leniwcem, flamingiem oraz tytułową małpką, która potrafi bardzo rozrabiać. Bajka ta nauczyła nasze przedszkolaki jak mamy postępować wobec przyjaciół, wobec innych ludzi. Nasze przedszkolaki doskonale wiedziały, że opłaca się bycie miłym, uczynnym, że płatanie figli nie zawsze jest fajne. Wizyta Teatru Zamaskowani bardzo nam się podobała i z niecierpliwością czekamy na kolejne, tak cudowne spotkania.