Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Spotkanie z ratownikami medycznymi.

Uczniowie klasy ll a i ll b pod opieką p. Doroty Domańskiej i p. Aliny Sosik uczestniczyli w spotkaniu z ratownikami medycznymi p. Tomaszem Oleszczukiem i p. Damianem Sacharczukiem. Ratownicy z wielkim zaangażowaniem przekazali informacje dotyczące udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczniowie mogli praktycznie wykorzystać wiedzę układając chorego w bezpiecznej pozycji. Wykonywali ćwiczenia reanimacyjne na fantomie. Zdobyli wiedzę, jak należy zachować się w sytuacji ataku padaczki lub utraty przytomności chorego. Przypomnieli numery alarmowe pogotowia ratunkowego.
To była bardzo ciekawa lekcja. Bardzo dziękujemy.