Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Siatkarze na Superpucharze Polski Mężczyzn w Lublinie

26 października siatkarze naszej szkoły, wspólnie z panem dyrektorem Marcinem Szwedem, trenerami, nauczycielami wychowania fizycznego i rodzicami wzięli udział w wyjątkowym sportowym wydarzeniu – meczu o Superpuchar Polski Mężczyzn, który odbył się w hali Globus im. Tomasza Wójtowicza w Lublinie. Mecz odbył się pomiędzy mistrzem Polski ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle vs wicemistrzem Polski Jastrzębskim Węglem. Minutą ciszy uczciliśmy pamięć wybitnego siatkarza, mistrza świata i mistrza olimpijskiego Tomasza Wójtowicza.

Mecz był niezwykle emocjonujący i zacięty. Dopiero tie break zadecydował o zwycięstwie 3:2 Jastrzębskiego Węgla. Z zaangażowaniem kibicowaliśmy zwycięskiemu zespołowi, w barwach którego występuje absolwent naszej szkoły i klubu Łukasz Wiśniewski. W meczu występowało wielu reprezentantów Polski i chłopcy mogli zobaczyć ich na żywo.

Po meczu chłopcy zbierali autografy oraz robili fotki ze swoimi siatkarskimi idolami, którzy tworzą ten piękny sport, którego my też jesteśmy cząstką.

To był super wyjazd, pełen sportowych emocji i wrażeń!!!