Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Przedstawienie „Ach, ta Pippi”

9.10.2022r. dzieci z oddziału „0” oraz uczniowie klas 1-3 obejrzeli przedstawienie teatralne pt. : „Ach, ta Pippi” przygotowane przez Narodowy Teatr Edukacji im. A. Mickiewicza w Warszawie. Dzieci obejrzały ciekawa historię małej Pippi, dzięki której przekonali się, co to znaczy i jak ważna jest, szczególnie dzisiaj tolerancja. W przedstawieniu obok aktorów występowały lalki teatralne. Spektakl był bardzo interesujący, przeplatany piosenkami oraz animacjami.