Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Polska stolica recyklingu

Nasza szkoła przystąpiła do akcji „Polska stolica recyklingu” w ramach której odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego . Szkoła , która zbierze najwięcej elektrycznych śmieci w przeliczeniu na punkty, wygra 50 000 złotych! W trakcie zbiórki będzie przyjmowany tylko sprzęt kompletny. Zbieramy: lodówki, zamrażarki , pralki, zmywarki, telewizory, monitory, laptopy, komputery, mały sprzęt AGD, telefony, GPS, tablety, tonery, baterie.

 

Zbiórka odbędzie się w dniach od 5 do 20 grudnia.

 

Małe przedmioty należy przynosić do sali 110, a wielkogabarytowe można przywozić po wcześniejszym skontaktowaniu się z sekretariatem szkoły ( tel. 83 342 69 51 ) i umówieniu się na określoną godzinę odbioru.
Zachęcamy do udziału w akcji. Uczniowie otrzymają pozytywne uwagi z zachowania.