Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej – fotorelacja

7 grudnia gościliśmy w naszej szkole studentów Wydziału Ratownictwa Akademii Bialskiej Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II. Uczniowie klas 5a, 5b oraz klas ósmych uczestniczyli w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczniowie poznali i ćwiczyli podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy poszkodowanemu, instrukcje zawiadamiania służb oraz mogli zadawać pytania dotyczące pomocy w nagłych wypadkach. Warsztaty zostały zorganizowane w celu podniesienia poziomu wiedzy i umiejętności uczniów w zakresie udzielania pierwszej pomocy w razie wypadku, urazu lub nagłego ataku choroby, ochrony życia lub zdrowia poszkodowanego oraz zminimalizowania niekorzystnych następstw, zanim możliwe będzie udzielenie specjalistycznej pomocy medycznej.

Dziękujemy pani doktor Martynie Krukowskiej za pomoc w organizacji warsztatów.