Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Mikołajkowa przygoda w muzeum

6 grudnia klasa 4b spędziła poza szkołą. Najpierw w Muzeum Południowego Podlasia uczniowie uczestniczyli w zajęciach plastycznych, podczas których z radością i ciekawością odkrywali tajniki techniki decupage’u. Potem była chwila na wspólną pizzę oraz słodkie niespodzianki, przygotowane przez rodziców. Wizytę w muzeum zakończyła historia o prawdziwym świętym Mikołaju i słodki poczęstunek. Następnie w Multicentrum uczniowie mieli okazję poszerzyć wiedzę o regionach podbiegunowych, przećwiczyć sztukę programowania a także własnoręcznie wykonać swojego slime’a.

W bardzo wesołej atmosferze zakończyło się mikołajkowe wyjście, a piękne bombki, samodzielnie zrobione w czasie warsztatów, ozdobiły salę lekcyjną klasy 4b.