Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Mikołaj w świetlicy

6 grudnia 2022 r., nasze dzieci w świetlicy szkolnej zaszczycił swoją obecnością Mikołaj. Może nie tak święty , ale przyniósł grzecznymi  dzieciom – uczestnikom warsztatów plastycznych drobne upominki. Po jego wizycie zajęliśmy się wycinaniem śnieżynek do ozdobienia choinki.

UWAGA!
W dniach od 8 do 20 grudnia b.r. rusza akcja: „Czy znalazłby się jakiś Święty Mikołaj?” 
Zwracamy się do Rodziców nie tylko dzieci, które korzystają ze świetlicy szkolnej, ale wszystkich Rodziców o dobrych sercach i dobrej woli.
Zbieramy zabawki, klocki, puzzle, książeczki do spędzenia aktywnego czasu w naszej świetlicy (mogą być używane). Nie pogardzimy też nagrodami pocieszenia za wytrwałą pracę. Mogą to być: naklejki, bloczki kolorowych karteczek, kolorowanki, krzyżówki, itp. Ponadto, potrzebujemy materiałów, które wykorzystamy podczas warsztatów plastycznych: pastele olejne, kredki bambino, duże bloki rysunkowe białe lub kolorowe, farby plakatowe, białą farbę akrylową, pędzelki, plastelinę, kleje, zeszyty papierów kolorowych oraz krepinę. 
Wszystkie upominki można pozostawić w świetlicy we wtorki, czwartki i piątki w godzinach od 12:00 do 17:00. 
Nasze dzieci są naprawdę grzeczne i zasługują na prezenty! 
Koordynator akcji – Halina Lichograj