Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka w naszej szkole obchodziliśmy w poniedziałek – 21 listopada.
W tym roku obchody tego dnia mają szczególny przekaz. Okazujemy wsparcie wszystkim dzieciom. Przeciwdziałamy dyskryminacji i głośno mówimy o tolerancji! Integrujemy się z naszymi kolegami z Ukrainy, którzy dołączyli do szkół i przedszkoli. W rocznicę uchwalenia Konwencji włączyliśmy się wykorzystując aktywności sportowe i i inne ciekawe przedsięwzięcia. Sport wspaniałe łączy ludzi, a w walce o dobro dzieci na świecie jest tylko jedna drużyna – „drużyna praw dziecka”. Co roku UNICEF zaprasza do wykorzystania koloru niebieskiego we wszelkich możliwych działaniach i my też dołączyliśmy do nich.