Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Dzień Dobrego Słowa w Orzeszkowym Przedszkolu

Dnia 13 września świętowaliśmy pierwszy raz w grupie Sówek Dzień Dobrego Słowa.

Sówki przyniosły zapisane wspólnie z Rodzicami dobre słowa, które towarzyszą im zarówno w przedszkolu jak i w domu.

Tego dnia nie zabrakło żółtego koloru i mnóstwa uśmiechów, które towarzyszyły nam od samego rana. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w obchody Dnia Dobrego Słowa. 🦋🦋🦋

Dzień Dobrego Słowa to autorska propozycja Iwony Majewskiej – Opiełki . Jest to inicjatywa, która ma pomóc czynić świat lepszym i szczęśliwszym przez wspólną pracę nad właściwym stosunkiem do słowa. Każdego 13 dnia miesiąca będziemy kłaść szczególny nacisk na zasady kulturalnego zachowania w codziennych sytuacjach, używanie uprzejmych słów w kontaktach międzyludzkich, eliminowanie wulgaryzmów, przestrzegania zasad fair play, współdziałania w zespole, wspólnego podejmowania decyzji, planowania i organizowania swojej pracy. Działania nasze mają za zadanie wyrobienie w nas nawyku posługiwania się pozytywnym językiem.