Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

„Czyste, Zielone, Miasta”

W dniu dzisiejszym uczniowie klas VI b i IV c wraz z wychowawcami wzięli udział w akcji „Czyste, Zielone, Miasta”. Podczas spotkania dzieci miały okazję posprzątać zielone tereny znajdujące się w „Małpim Gaju”, zasadzić 300 drzewek w okolicach rzeki Krzny. Akcja zakończyła się wspólnym grillem w bialskim Wod-Kanie. Dzieci otrzymały upominki przypominające o proekologicznych postawach. Całe wydarzenie odbyło się pod przewodnictwem pana Prezydenta Michała Litwiniuka.